Komputer

Komputer na przestrzeni lat

Komputer na przestrzeni lat

Jeszcze do niedawna za szczyt zaawansowania technologicznego można było wziąć telefon komórkowy. Dzisiaj za telefon służą nam urządzenia które śmiało można nazwać przenośnymi komputerami. Wszystko to za sprawa rozwoju i miniaturyzacji. Niegdyś takie urządzenie zajmowało cały pokój. Dzisiaj śmiało możemy podróżować z nim do każdego zakątka świata.

Dlaczego ponowne uruchomienie komputera rozwiązuje większość problemów?

Komputer jako taki nie uległ zmianie. To co go odróżnia to moc obliczeniowa oraz gabaryty które to uległy największej zmianie. Stal się poręczny oraz przede wszystkim dostępny dla zwykłego użytkownika. Kolejnym skokiem był Internet. Wprowadzony do codziennego użytku zrewolucjonizował kompletnie świat techniki i można powiedzieć ze przyczynił się do wrażenia ze świat stal się jeszcze mniejszy.

Zapewne nikt nie wyobrażał sobie takiego rozwoju tego urządzenia którego początki były tak trudne. Ciekawość budzi fakt jak wiele jeszcze takich urządzeń może w przyszłości się pojawić. Ale pewnym jest ze komputer i Internet będą nieodzowna częścią życia każdego człowieka bo to dzięki nim tak wiele spraw dotąd trudnych stały się takie proste.